Ayber çifti in, AsDor çifti out!


Cumartesi akşamları atv’de ekrana geliyor Kardeşlerim dizisi. Özellikle genç kuşağın çok sevdiği bir dizi olarak ikinci sezonuyla da çok konuşulan bir yapım. Sosyal medyada dizideki oyuncular, gündemden düşmüyor.

Dizinin setinde de oyuncuların enerjileri tutmuş durumda. Benzer yaşlarda olan genç kuşak oyuncuların anlaşmaları, dizinin başarısını da perçinliyor. Serkan Birinci’nin yönetmenliğini üstlendiği dizi, üçüncü sezonda da ekranda olacak.

Sezon sonuna ilerlerken ise dizide bir değişim yaşanıyor! Kardeşlerim dizisinin favori çifti uzun süredir Asiye ve Doruk. AsDer etiketi ile sosyal medyada büyük bir ilgi görüyor bu dizi çifti. Genç oyuncular Su Burcu Yazgı Coşkun ve Onur Seyit Yaran’ın başarılı performansları ile Kardeşlerim dizisine damga vuruyor bu ikili.

Ancak giderek popülerliklerinin azaldığı da yine sosyal medya paylaşımlarından görülmekte. ! Dizinin yükselen yıldız çifti ise şu sıralar Aybike ve Berk… AyBer etiketi ile sosyal medyada giderek yükselen bir ilgi görmekte bu çift.

Her ne kadar Asiye ve Doruk kadar çok mesaj almasalar da dizinin sevilen çiftinin sosyal medyadaki görünürlüğünün giderek arttığı aşikar bir durum artık. Aybike ve Berk karakterlerine genç oyuncular Melis Minkari ve Recep Usta hayat veriyor.

Aybike olarak çok beğenilen Melis Minkari, sette de iyi bir enerji tutturduklarını belirtmekte. Recep Usta ise
partnerini doğrulayarak “Evet iyi anlaşıyoruz. Anlıyoruz birbirimizi, o yetiyor bana. Çünkü ben bazen zor anlaşılan birisi oluyorum ama Recep onu anlıyor. O yüzden benim işimi çok kolaylaştırıyor. Onun da öyle olduğu zamanlarda ben onu anlıyorum. Yani aynı dili konuşmaya başladık.” yorumunu yapıyor.

Melis Minkari, Aybike ve Berk çiftinin izleyiciler tarafından ilgiyle izlenmesindeki nedeni çiftin biraz farklı olması ve aşk tarzında değil de daha çok sert bir çift görünümünde olmalarının farklı geldiği yorumunu yapıyor.

Hayranların sürekli kendilerinden selfie pozları istediklerini belirten Melis Minkari, birlikte çok eğlendiklerini de saklamadı.Kaynak