ATV’nin yeni dizisi İçimizdeki Ateş sete çıktı!

[ad_1]

TelevizyonGazetesi.com / Detay –ATV’nin yeni yaz dizisi İçimizdeki Ateş’in ilk duyurusu birkaç hafta önce yapılmıştı. Son hazırlıkları da tamamlanan dizi nihayet sete çıktı.

Fabrika Yapım’ın Atv için hazırladığı ve yaz aylarında yayınlanacak İçimizdeki Ateş dizisinin ismi açıklanan ilk oyuncusu Atakan Hoşgören olmuştu. 4N1K ile ekran dünyasına adım atan Hoşgören’in bu yeni dizide başrolde olacağı açıklanmıştı.

Ardından son dönemin dikkat çekici isimlerinden İpek Filiz Yazıcı’nın İçimizdeki Ateş dizisinde başrolde oynayacağı öğrenildi. Aşk 101’le yaptığı büyük çıkışın ardından rol aldığı Nefes Nefese dizisi reyting savaşında yenik düşen genç oyuncu yeni projesinde de tercihini bir gençlik dizisinden yana kullanmıştı.

Heyecanla beklenen yeni gençlik dizisi Gençlik Ateşi hazırlıklarını tamamladı ve sete çıktı. Fabrika Yapım tarafından çekilen dizi dört gencin hikayesini anlatacak. Gençlik Ateşi, bir yaz dizisi olarak izleyicinin kalbini fethetmeye hazırlanıyor.

Senaryosunu Nimet Erdem, Birol Elginöz ve Özlem Elginöz’ün yazdığı, yönetmen koltuğunda Murat Onbul’un oturacağı İçimizdeki Ateş dizisinde ayrıca Burak Sevinç, Ceren Benderlioğlu ve Gizem Arıkan rol alacak. Dizinin oyuncu kadrosuna son katılan isim ise Demirhan Demircioğlu oldu.

Dizinin iki başrol oyuncusu İpek Filiz Yazıcı ve Atakan Hoşgören, son dönemin dikkat çeken isimlerinden. İki oyuncunun dizide nasıl bir çift olacağı merak ediliyor. İçimizdeki Ateş dizisinde genç isimler tecrübeli oyuncularla bir araya geliyor. Yeni dizi bu yönüyle Kardeşlerim dizisini hatırlatıyor. İçimizdeki Ateş’in Kardeşlerim kadar başarılı olması bekleniyor.

[ad_2]

Kaynak