Atv’nin yaz dizisi Gül Masalı için heyecan dorukta! Başrolleri ‘favori çift’ oldular!


Yaz sezonu geldi çattı. Sezonda yer alan diziler final ya da sezon finali yapmaya başladı. İzleyici heyecanlı haftalar geçiriyor. Bir iki hafta içinde sezondaki dizilerin pek çoğu yayında olmayacak artık!

Yerlerine ise yeni yazlık diziler gelmeye başlıyor. Kanalların özellikle romantik komedi ağırlıktaki dizileri birer birer yayına girmeye başladı bile. Bu haftadan itibaren kanalların yaz dizisi heyecanı daha da artacak. İzleyici, yeni hikayeleri, ağırlıklı olarak yaz aylarında renkli ve eğlenceli yapımları görmeye başlayacaklar.

Atv de yaz sezonuna önceden hazırlanan kanallar arasında yer almakta. Aylar önce başlayan çalışmalardan yeni ayrıntılar uzun süredir medyada yer alıyor. Merakla beklenen dizilerinden bir tanesi de Gül Masalı dizisi.

Bu dizinin başrollerinde ise Gülper Özdemir ile Erdem Kaynarca yer alıyor. Dizinin setinden ilk fotoğrafların da paylaşılması ile birlikte, iki oyuncunun hayranları onları şimdiden bu yazın ‘favori çifti’ olarak sosyal medyada konuşulmasını sağladılar.

Hayranları, Gülper Özdemir ve Erdem Kaynarca’yı birbirlerine çok yakıştırdılar. Henüz dizi yayınlanmaya başlamadı ve ekran uyumları merak konusu. Fakat fotoğraflardaki halleri bile izleyicilerden pek çoğunun olumlu bakışlarını yansıtmasını sağladı mesajlarıyla.

Gülper Özdemir’in instagram hesabından partneriyle paylaştığı fotoğrafa takipçilerinin ‘En güzel partnerlik’, ‘Dizi başlayana kadar heyecandan öleceğim sanırım’ şeklinde kimi mesajlar dikkat çekiyor. Yapılan yorumlarda sıklıkla ‘Maaşallah’ sözü dikkat çekerken, ikilinin dizi başlamadan beğeni topladıklarını gösteriyor.

Geniş bir oyuncu kadrosu bulunan Gül Masalı dizisinin Haziran ayı içinde ilk bölümüyle ekrana gelmesi bekleniyor. Henüz yayın tarihi netleşmeyen dizinin Sadullah Şentürk yapıyor.

Ekranda bu yaz birbirinin benzeri pek çok romantik dizi göreceğiz ancak Gül Masalı, bu dizilerden farklı bir hikayeye sahip. Dramatik bir hikayesi olduğu, zaten Gül Masalı dizisinin sloganından belli. “Annelerin kaderi, kızlarının çeyizidir” şeklindeki sözlerle lanse edilen dizinin bir dram dizisi olduğu da anlaşılmakta.

Dizinin etkileyici hikayesinde, genç kızların annelerinin kaderlerini yaşadığı algısını yansıtan bu sloganla birlikte diziye olan merak da artıyor. Gül Masalı’nda Toprak ve Gonca’nın aşkı anlatılacak.

Çekimleri Isparta’dada devam eden dizide Gülper Özdemir ile Erdem Kaynarca ikilisine, Sarp Can Köroğlu, Arif Pişkin, Bülent Düzgünoğlu, Gülçin Hatıhan, Ayşenil Şamlıoğlu, Suat Sungur, Sait Genay, Tuğba Tutuğ, Yağmur Başkurt, Mehmet Şeker, Murat Ercanlı, Turan Selçuk Yerlikaya ve Serdem Paçal’ın da aralarında bulunduğu deneyimli oyuncu kadrosu eşlik ediyor.Kaynak