Atiye dizisinden sonra Mehmet Günsür’e Atatürk dizisindeki rolü çok yakışacak!

[ad_1]

Disney Plus projeleri tüm hızıyla devam ederken, Atatürk isimli dizi de çok merak ediliyor. Bu dizinin oyuncularından birisinin de Mehmet Günsür olduğu ortaya çıktı… En son Netflix için Atiye dizisinde Beren Saat ile başrolü paylaşan oyuncu, Erhan karakterini canlandırmıştı.

Bu projeden sonra yeniden İtalya’ya dönen ve burada farklı projeler yapan Mehmet Günsür’e tekrar Türkiye seyahati gözüktü. Temmuz ayında çekimlerine başlanması beklenen Atatürk isimli dizinin başrolünde Aras Bulut İynemli, Emma Watson, Songül Öden ile birlikte Mehmet Günsür’ün de olması hayranlarını çok memnun etti.

Yetenekleri ile zaten kendisini kanıtlamış olan Günsür, canlandırdığı karakterlere ruh katan ve o karakterin duygularını da izleyenlere geçirmeyi başaran birisi… Bu özellikleri ile Atatürk dizisinde ulu önderin babası Ali Rıza Efendi karakterini canlandırmak da Mehmet Günsür’e çok yakışacak.

Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluşunun 100. yılına denk gelen 2023’te yayınlanacak olan dizi için büyük bir hazırlık yapılıyor…. Aras Bulut İynemli çok özel bir hazırlık ile ulu öndere hayat verecek olmanın heyecanını yaşıyor.

Mehmet Günsür ise dizide Songül Öden ile partner oldu.. Songül Öden’in Atatürk’ün annesi Zübeyde hanımı canlandıracak olması hayranlarında büyük bir heyecan yaratmıştı. Şimdi de Mehmet Günsür ile partner olması bu heyecanı daha da artırdı.

[ad_2]

Kaynak