Aşk Mantık İntikam bitti ama Fox TV’nin işi zorlaştı, yerini doldurmak kolay olmayacak!

[ad_1]

Fox TV’nin diziler konusundaki hızına yetişmek mümkün değil… Geçen hafta 42. bölümü ile final yapan Aşk Mantık İntikam dizisinin yeri bir hafta bile boş kalmayacak. 14 dizi ile bu sezonun en çok dizi hazırlayan kanalı olan Fox TV’nin yeni projesinin ismi İyilik…

Gülümse Kaderine isimli dizinin Çarşamba günü ilk bölümü ile başlamasının ardından, Cuma günü de İyilik isimli dizi izleyicilerin karşısına çıkacak. Bu sezon başında 11 dizi ile yola çıkan Fox TV, sezon içinde de 3 yeni diziyi daha yayına almış oluyor… Son Nefesine Kadar isimli proje ile başarılı olamayan ve 5. bölümde yayından kaldıran Fox TV, çarşamba akşamları Gülümse Kaderine ile devam edecek.

Cuma günleri ise Aşk Mantık İntikam dizisinin yerini İyilik isimli yeni dizi alacak. Sezon başından bu yana tam 8 dizisini yayından kaldırmak durumunda kalan Fox TV, Aşk Mantık İntikam ile bu sezon dokuzuncu diziye de veda etmiş oldu. Diğer dizilere nazaran Aşk Mantık İntikam bir başarı hikayesi yazdı.

Yasak Elma, Evlilik Hakkında Her Şey ve Mahkum dizilerinin yanına Gülümse Kaderini ekleyen Fox TV, 29 Nisan Cuma günü de İyilik isimli yeni diziyle birlikte bu sezonki 14. dizisini izleyicilerle buluşturmuş olacak.

Mahkum dizisinin müthiş çıkışı sonrasında hem Gülümse Kaderine hem de İyilik dizilerinin nasıl bir izleyici desteği ile ilerleyeceği de merak konusu oldu… Aşk Mantık İntikam’ın başarısından sonra bakalım Cuma akşamları yeni dizi yerini doldurabilecek mi?

İsmail Demirci, Hatice Şendil, Sera Kutlubey ve Perihan Savaş’ın başrollerinde yer aldığı İyilik dizisinin ilk bölüm reyting sonuçları da yakından takip edilecek.

Özellikle Sera Kutlubey’in canlandırdığı Damla karakteri yasak aşkıyla gündemden düşmeyecektir. Damla karakterinin çocuklu bir aileyi parçalama ihtimali oyuncunun hayranlarını da kötü bir imaj olacağı gerekçesiyle endişelendiriyor. Ancak bu tür sert roller her oyuncunun istediği bir şey ve Sera Kutlubey de kendisini kanıtlama noktasında çok iyi bir fırsat bulmuş oldu.

Aşk Mantık İntikam bitti ve bir başarı hikayesinin ardından ekrana gelecek olan İyilik, onun yerini doldurabilecek mi? İşte bunun yanıtını reytingler ortaya çıktığı zaman öğrenebileceğiz.

[ad_2]

Kaynak