Annenin Sırrıdır Çocuk dizisi bunu haketmiyor!

[ad_1]

Çarşamba akşamları yayınlanmaya başlayan tv8’in dizisi Annenin Sırrıdır Çocuk, konusu, oyuncuları ile izleyenlerin çok beğendiği bir yapım. Güçlü hikayesi ve oyunculuk performansları, pek çok dizinin önüne geçecek bir düzeyde aslında. Fakat beklenen reytingleri bir türlü alamıyor olması, izleyicisi açısından da üzücü bir durum.

İlk bölümde çok farkedilmeyen ancak bir kaç bölüm sonra sıçrama yaşayarak dikkatleri çekmişti Annenin Sırrıdır dizisi. Fakat ilerleyen haftalarda aynı etkiyi sürdüremedi! Başrollerinde İrem Helvacıoğlu, Selin Yeninci, Engin Öztürk ve Olgun Toker, rollerinin hakkını veren isimler.

Özellikle dizi, Selin Yeninci’nin hayat verdiği Meryem rolündeki oyunculuğu, sosyal medyada Annenin Sırrıdır Çocuk dizisiyle ilgili olarak dikkat çeken paylaşımlara neden oluyor. Bir Zamanlar Çukurova dizisinde oynadığı Saniye karakteri ile sevilen Selin Yeninci, bambaşka bir karaktere hayat veriyor bu dizide.

Küçük yaşta yaşadığı tecavüzden hamile kalıp doğum sırasında bir daha çocuk sahibi olamayacağı anlaşılan Meryem, evliliğinde sorun olacak bu durumu saklar. Yanında çalıştığı Defne ile aynı anda hamile kaldığı oyununu oynayan Meryem’in asıl amacı, Defne’nin çocuğunu kaçırmaktır.

Sinsi bir planla çocuğu kaçıran Meryem, Defne ile iletişimini de kesmez ve onun oğlunu kendi oğlu gibi göstererek süt annesi olarak Defne’nin de yanından ayrılmaz. Bu sırada pek çok oyun çeviren Meryem’in travmatik halleri ve sinsi planları da izleyenler için heyecanlı gelişmeler yaşatıyor. Selin Yeninci’nin oyunculuğu ile ilgili olarak izleyicilerden beğeni dolu yorumlar geliyor. Dramatik konusu ile de aslında güçlü bir hikayeye de sahip. Fakat izleyici, Çarşamba akşamları bu diziyi henüz keşfetmiş sayılmaz!

Ortalama düzeydeki reytinglerini sezon sonuna kadar koruyabilir mi izleyip göreceğiz ama oyuncuları ve hikayesiyle izleyenlerin müdavimi olduğu Annenin Sırrıdır Çocuk dizisinin hakettiği reytinglerin bu olmadığını, izleyicisi de sık sık sosyal medyada söylüyor.

Aynı akşam ekrana gelen Kuruluş Osman dizisi reytingde birinciliği kimseye kaptırmazken, finale giden Sadakatsiz de yine ilk sıralarda yer alıyor. Yeni başlayan Gülümse Kaderine ve Kara Tahta dizileri de yine çok düşük reytinglerle izleyiciyi çekemiyor. Bu iki dizi de konusu ve oyunculukları ile başarılı yapımlar olmasına karşın, çok daha düşük reytingler almakta.

[ad_2]

Kaynak