Akın Akınözü yeniden dizi setlerine döndü! Yaban Çiçekleri dizisine yurt dışı ilgisi büyük olur!

[ad_1]

Yapımını O3 Medya’nın üstlendiği, kreatif danışmanlığını Zeynep Günay’ın yaptığı, kadrosu ve hikayesiyle merak uyandıran yeni dizi “Yaban Çiçekleri” isimli yeni dizi ile ilgili bilgiler gelmeye başladı. Akın Akınözü hayranları da sosyal medyadan şimdiden güçlü etkileşimler ile diziye yönelik heyecanlarını aktarmaya başladılar.

Duygusal ve etkileyici planların yer aldığı tanıtım yayınlanır yayınlanmaz büyük beğeni topladı. Çift olarak ilk kez ekrana gelecek olan Akın Akınözü ve Aslıhan Malbora’ya ise sosyal medyada beğeni dolu yorumlar geldi.

Sosyal medya ortamındaki heyecana bakılır ise Yaban Çiçekleri dizisinin heyecanı yurt dışındaki Türk dizisi hayranlarını da kısa sürede saracak. Özellikle de Akın Akınözü’nün Hercai dizisiyle elde ettiği müthiş başarıdan sonra yurt dışında çok geniş bir hayran kitlesine ulaştığı biliniyor. İşte bu nedenle de ünlü oyuncunun yeni projesinin yabancı dizi hayranları tarafından kısa sürede sahiplenilmesi kimseyi şaşırtmayacaktır.

Geçen sezon Tuzak dizisinin düşük reytinglere rağmen 26 bölüm sürmesinin altında da Akın Akınözü’ne duyulan hayranlığın etkisi büyük olmuştu. TV8’de yayınlanan dizinin yurt dışı satışlarının çok iyi olması, 26 bölüme kadar devam etmesini sağlayan en büyük etkendi.

Yaban Çiçekleri dizisinin de Akın Akınözü faktörü nedeniyle çok yoğun bir ilgi görmesi kimseyi şaşırtmayacaktır.

Tanıtımı ile şimdiden dikkat çeken dizinin kadrosunda; Akın Akınözü, Aslıhan Malbora, Büşra Pekin, Serhat Teoman, Halil Babür, Bige Önal ve Tilbe Saran ve Arif Pişkin gibi birbirinden değerli isimler yer alıyor.

Yönetmen koltuğunda Aydın Bulut’un oturduğu dizi, aşkları çocukken başlayan ama yarım kalan Kılıç ve Ela’nın yeniden karşılaşmasını konu alıyor. Aşklarına gölge düşüren aile sırlarına, aşılmaz gibi görünen tüm engellere rağmen ikili yeni bir sayfa açıp tertemiz bir başlangıç yapabilecek midir?

Yolları sürpriz şekilde kesişen Kılıç ve Ela’nın sürükleyici hikayesini güçlü oyuncu kadrosu ve etkileyici bir anlatımla ekrana taşıyacak olan “Yaban Çiçekleri” yakında atv’de ekranlara gelecek.

ŞUNLAR DA HOŞUNUZA GİDEBİLİR[ad_2]

Kaynak