Aile dizisinin başrolü Kıvanç Tatlıtuğ hem yardım için çalışıyor hem de yaptığı bağışlar ile alkışlanıyor!


Aile isimli yeni dizisinin çekimlerine daha yeni başlayan Kıvanç Tatlıtuğ, 2018 yılından bu yana ekranlara dönmesi hasretle beklenen bir ünlü isim. Çarpışma dizisinin ardından yeniden bir televizyon dizisine başlaması ile hayranlarını heyecanlandıran oyuncu, 6 Şubat pazartesi günü Kahramanmaraş’ta yaşanan deprem felaketi ile yardımseverliğini bir kez daha ortaya koydu.

Serenay Sarıkaya ile başrolde yer aldığı Aile dizisinde çekimlerin durmasının ardından ünlü oyuncu Ahbap Derneği’nde birçok ünlü isim ile birlikte yardımları organize etmek için çalışıyor. Müzisyen Haluk Levent’in kurucusu olduğu dernekte Oktay Kaynarca, Kenan İmirzalıoğlu gibi isimlerle birlikte halktan toplanan paraların depremzedelere en iyi şekilde ulaştırılması için çalışan gönüllü ekip arasında Kıvanç Tatlıtuğ da önemli bir yer tutuyor.

Ünlü oyuncu, sadece yaptığı bu çaba ile değil, Ahbap Derneği’ne maddi destek sunarak da öne çıktı. İlk başta 200 bin TL’lik bağış yapan oyuncunun daha sonra da 950 bin TL’lik yeni bir bağış daha yaptığını Haluk Levent, twitter hesabından duyurdu.

Birçok hayranı da ünlü oyuncunun bu tavrını takdirle karşıladı. Show TV’de ne zaman yayınlanacağı artık belirsizleşen Aile dizisinde neler olur bilinmez ama, Kıvanç Tatlıtuğ’un bu yardımseverliği ile bir kez daha gönülleri kazandığı bir gerçek.

Deprem felaketinin yaralarının sarılması için fedakarlıklar yapmaktan kaçınmayan ünlü oyuncunun, ekranlara ne zaman döneceği de hayranları tarafından merak edilen bir başka konu oldu. Sektörde bazı dizilerin çekimleri yeniden başlarken, Aile dizisiyle ilgili gelişmeler de merak ediliyor.Kaynak