Ah Nalan Ah! Camdaki Kız dizisinde Nalan’ın başına gelenler inanılır gibi değil!


Televizyongazetesi.com/Detay – Dr. Gülseren Budayıcıoğlu’nun gerçek bir hayat hikayesinden alıntıladığı romanındaki olay, Camdaki Kız dizisiyle ekranlara gelmekte. Kanal D’nin sevilen dizisi, ikinci sezonuyla beğeni toplamaya devam ediyor. Dizinin bu hafta 40. bölümü yayınlandı.

Perşembe akşamları yayınlanan ve OGM Pictures’ın yapımcılığını üstlendiği Camdaki Kız dizisi, aldığı reytinglerle kanalın da yüzünü güldürmekte. Son bölümüyle AB ve ABC1 kategorilerinde birincilikler elde ederek başarısını sürdüren Camdaki Kız, yine ekran başına kilitleyen bir bölümle geldi.

Rakibi Mahkum dizisi ile kıyasıya bir reyting yarışında olan Camdaki Kız, etkileyici hikayesi ile milyonların tercihi olmayı sürdürüyor. Burcu Biricik ve Feyyaz Şerifoğlu’nun başrolünde yer aldıkları diziye geçtiğimiz haftalarda Adil karakterine hayat veren Şerif Erol veda etmişti.

Nalan’ın babasının ölümü ve çocuğunu kaybetmesinin ardından ağır bir depresyona girmesi ve içinde yaşadıklarını bir tek şoförü Hayri’nin görmesi, büyük bir trajedi. Annesinin baskılarıyla yeniden çocuk sahibi olmaya zorlanan ve kendisini aldatan eşi Sedat ile mutlu bir evlilik tablosu çizmek zorunda kalan Nalan, duvarlar arasına sıkıştı.

Hikayenin aslında evli ve çocuklu bir adam olan Hayri’ye kaçan ve ailesiyle birlikte aynı evde yaşamayı kabul eden bir Nalan var. Dizinin gidişatında Nalan’ın içten içe Hayri’nin yüreğine sığınması ve onu sevmeye başlaması da giderek çaresizce tutunacağı bir aşkı ortaya çıkarıyor.

İzleyici, şimdi bu gelişmeleri heyecanla beklemekte. Nalan’ın annesi Feride her şeyi farketmesine karşın, Cana’nın eline geçen fotoğrafla büyük şok yaşadı. Hayri’nin Nalan’ın elini tuttuğu sahilde çekilen fotoğrafla Cana, Feride Hanım’ı tehdit etti. En sonunda fotoğrafı Sedat’a gönderen Cana’nın bu hareketi ile Nalan, Şoförü ile aşk yaşayan zengin kadın konumuna düşürülecek gibi duruyor!

Nalan’ın, köklü bir ailenin büyük bir baskı ve ‘namus’ anlayışı ile büyümüş, travmatik olaylar yaşamış, görünürde bir prenses kadar zarif, narin, saf, masum Nalan’dan, yasak aşk yaşayan Nalan’a dönüşmesi, diziyi ilginç bir noktaya getiriyor.

Magazinin diline düşecek mi gelecek hafta hep birlikte izleyeceğiz ancak Nalan’ın hayatındaki boşlukları Hayri ile doldurmaya çalışacağı bir süreç başladı. Dışarıdan bakıldığında büyük bir sansasyon olarak anılacak bu olayla birlikte, Nalan’ın hayatı çok başka bir yere doğru gidecek…

40. bölüm özeti:

Dizinin son bölümünde Hayri, Nalan’a karşı hislerini açıklamaya karar verdi ancak Nalan fenalaşınca sonunu getiremedi. İkilinin arasındaki samimi bir an ise magazinciler tarafından fotoğraflandı. Fotoğraf Cana’nın eline geçince, Cana bunu koz olarak kullanmakta gecikmedi.

Nalan ve Hayri arasındaki iletişimi tamamen bitirmeye kararlı olan Feride, Nalan’ın Sedat’la beraber çalışması için Rafet’i ikna etti. Pera’ya gözdağı vermeye çalışan Selen’e sinirlenerek evi terk eden Muzo Pera’yı da yanına aldı.

Cavit ise, Muzo’nun tüm varlıklarını satışa çıkardığı bilgisini Rafet’e verdi. Cana, Sedat ve Nalan’ın arasını bozmak ve Sedat’ı tekrar kazanmak için magazincilerden gelen fotoğrafı ona gönderdi.

Camdaki Kız, yeni bölümleriyle her Perşembe Kanal D’de…Kaynak