Adı Sevgi dizisinde hem büyük değişim yaşandı hem büyük karar alındı!


atv ekranında Pazar akşamları yayınlanmakta olan Adı Sevgi dizisi bir türlü istenilen reytingleri elde edemiyor. Gizem Güneş ile Yunus Emre Yıldırımer ikilisinin başrolünde yer aldığı dizinin sekizinci bölümü de yayınlandı…

atv’nin “bir umut hikayesi” sloganı ile yayına aldığı dizinin izleyicide yeterince karşılık bulamaması, beklentilerin boşa çıkmasına neden oldu. Dizide çok önemli bir değişiklik de yaşandı. Koliba Film tarafından hazırlanan dizinin yönetmeni Sadullah Celen, projeye veda etti. Ünlü yönetmen sağlık sorunları nedeniyle ayrılmak durumunda kaldı.

Ekipte ikinci yönetmen olarak bulunan Celil Murat Sarı’nın birinci yönetmenliğe getirilmesi ile birlikte bu sorun çözüme kavuşturuldu. atv’nin diziyle ilgili aldığı önemli bir karar ile ilgili de bilgiler geliyor. Adı Sevgi dizisi belki izleyicilerde beklenen karşılığı bulamadı ama kanal yönetimi projeden hemen vazgeçmek istemiyor.

Adı Sevgi dizisinin yaz döneminde de devam etmesi yönünde bir düşünce bulunuyor. atv yönetimi, diziyi yaz aylarında ekrana getirme planları yapıyor. Eğer bir değişiklik yaşanmaz ise dizinin Ağustos sonuna kadar ekranda kalması yönünde bir düzenleme yapılması ihtimali bulunuyor.

Gizem Güneş ile Yunus Emre Yıldırımer’in etkili bir dizi çifti olmasına rağmen, hikayenin yeterince izleyiciyi kendisine çekememesi büyük bir handikap oldu. Yaz döneminde izleyici sayısı iyice düşeceği için Adı Sevgi dizisinin durumu toparlaması o kadar da kolay olmayacaktır.Kaynak