Acun Ilıcalı Survivor Programını İptal mi Etti? Yarışmacılar Adadan Çekiliyor!


Acun Ilıcalı’nın son dakika Survivor açıklaması ile birlikte programın iptal edilip edilmediği soruluyor. Survivor bu sene yayınlanmayacak mı? Deprem sonrası çekimlere ara veriliyor. Acun Ilıcalı’dan herkesi şaşırtan açıklama geldi.

Survivor 2023'te Beklenmedik Veda! Yarışmaya Katıldığı Gibi Ayrıldı!
Survivor 2023’te Beklenmedik Veda! Yarışmaya Katıldığı Gibi Ayrıldı!

Acun Ilıcalı, Survivor’da yaptığı açıklama ile birlikte dikkatleri üzerine çekti. Deprem felaketinden sonra binlerce vatandaşımız hayatını kaybetti. Yaşanan afetle birlikte pek çok program, konser ve daha pek çok eğlence içeriği de ertelendi. Öte yandan başlatılan yardım kampanyasında da destek parası toplandı. Tüm bunlar yaşanırken TV8’de yayımlanan Survivor programına ilişkin bazı detaylar ortaya çıktı. İzleyiciler, Survivor’un iptal edilip edilmeyeceğini merak ediyor.

Survivor Programı İptal mi Olacak?

Acun Ilıcalı’nın bu konuda net bir açıklaması yok. Ancak programın iptal edilmesi bir süreliğine yayınlanmayacağını biliyoruz. Dolayısıyla programın tamamen ortadan kalkması gibi bir durum söz konusu değil. Acun, açıklamasında “Ülkemizde büyük bir deprem oldu. Çok büyük bir deprem. Merkezi Kahramanmaraş olan bir deprem ama 10 ilimizi etkilendi. Aileniz ile konuştuk, yakın akrabalarınızdan can kaybı yok” ifadesine yer vererek yarışmacılara moral vermişti. 

survivoracun-1

Program Bir Süre Olmayacak!

Survivor’un bir süre yayınlanmayacağı ve çekimlere ara verildiği belirtildi. Acun, bu gelişmeyi ise “İletişim serbestliği tanıyoruz. İsteyen istediği akrabasını arayabilecek. Çekimlere ara veriyoruz, sizleri evlere alacağız.” ifadesi ile duyurdu. Kaynak