Johnny Depp, Mark Rylance ve Robert Pattinson'ın içinde bulunduğu Waiting for the Barbarians filminin ilk fragmanı yayınlandı.

Johnny Depp, Mark Rylance ve Robert Pattinson'ın başrol oyunculuğunu paylaştığı Waiting for the Barbarians filmi için fragman paylaşıldı. J.M. Coetzee'nin 1980'de yazdığı romanının bir uyarlaması olan film, açılışını geçtiğimiz yıl düzenlenen Venedik Film Festivali'nde yapmıştı.

Waiting for the Barbarians, Oscar Ödülü sahibi Mark Rylance, isimsiz bir imparatorluğun sınırındaki izole bir yerleşim yerinde görev yapan Sulh Yargıcı'na hayat veriyor. Sulh Yargıcı kolay bir emeklilik için sabırsızlanıyor ama Albay Joll, sınırın güvenliği ve sözde barbarların faaliyetlerine ilişkin bir rapor hazırladığında bütün planlar değişiyor. Johnny Depp'in canlandırdığı rejim ordusunun komutanı olan Joll, Sulh Yargıcı'nın imparatorluğa sadakatinin sarsılmasına yol açan bir dizi acımasız sorgulama yapıyor. Robert Pattinson ise bir başka subay rolüyle filmde yer alıyor.

Daha önce vizyona girmesi planlanan film, son kararla 7 Ağustos 2020 tarihinde ev sinemasına gelecek ve direkt kiralama yoluyla izleyicilere sunulacak.

WAITING FOR THE BARBARIANS Official Trailer (2020) Robert Pattinson, Johnny Depp Movie

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Disqus Yorumları